TVN po wakacjach: co zobaczymy, czego zabraknie?

Wakacje to czas posuchy w większości stacji telewizyjnych. Nic dziwnego, że widzowie już teraz zastanawiają się, co stacje zaprezentują jesienią. Propozycja TVN wydaje się bardzo interesująca.

Spośród wszystkich programów, które znalazły się w jesiennej ramówce stacji uwagę przyciąga chociażby nowy serial „Lekarze” z Magdaleną Różczką w roli głównej. Akcja filmu będzie rozgrywała się w jednym z toruńskich szpitali i będzie dotyczyła życia lekarzy i pacjentów. Pomysł raczej mało odkrywczy, pozostaje więc liczyć, że fabuła będzie bardziej interesująca.

Widzowie wciąż będą mogli oglądać na swoich ekranach „Perfekcyjną panią domu”. Program prowadzony przez Małgorzatę Rozenek cieszył się sporą popularnością, dlatego władze stacji zdecydowały o emitowaniu go również na TVN-ie.

kryminalni

Spore emocje budzi też program kulinarny MasterChef, który w polskiej wersji poprowadzi Magda Gessler. Do tej pory program był emitowany w 30 krajach i wszędzie cieszył się sporym zainteresowaniem. O tym, czy przypadnie do gustu również Polakom przekonamy się już we wrześniu.

W jesiennej ramówce zabraknie natomiast wielu dobrze znanych programów. TVN zrezygnował między innymi z kolejnych edycji programu „Top Model”, czy „Taniec z gwiazdami”. Stacja chce zawojować serca widzów własnymi produkcjami, spośród których spora część jest wzorowana na zachodnich odpowiednikach.