TVN7 ma własny serial - Reguły gry

Od 16 lutego na stacji TVN7 telewidzowie mogą oglądać nowy sitcom pt. \\\"Reguły Gry\\\". Jest to pierwsza samodzielna produkcja tej stacji, oparta na formacie „Rules of Engagement”.

Serial opowiada o losach dwóch par, o różnym stażu oraz o jednym singlu. Jak się okazuje, zwykłe i niezwykłe codzienne sytuacje mogą z rozmaitych perspektyw wyglądać całkowicie inaczej.

Pierwszą parę stanowią Adam i Natasza, którzy mają za sobą zaręczyny i z optymizmem spoglądają na swoją wspólną przyszłość. Drugą parę tworzą Magda i Grzegorz będący ze sobą już od dwunastu lat. Niczym wisienka na torcie w serialu pojawia się także Paweł Wilczak w roli Jacka – przyjaciela Adama oraz zatwardziałego singla.

kryminalni

Poza nim występują sami znani aktorzy: Julia Kamińska (w roli Nataszy), Maciej Zakościelny (Adam), Jan Jankowski (Grzegorz) oraz Katarzyna Kwiatkowska (Magda). Grzegorz, który ma problemy z wyrażaniem uczuć chętnie udziela miłosnych porad Adamowi, który zbyt często bierze je na poważnie. Magda zdaje się być jedyną osobą, która w pełni potrafi zrozumieć Grzegorza. Natasza z kolei nie stroni od męskich rozrywek. Jest grafikiem i pracuje w mieszkaniu wynajmowanym wspólnie z Adamem. „Reguły gry” oczywiście są utrzymane w klimacie klasycznych sitcomów.

Choć poszczególne postacie różnią się pomiędzy sobą charakterami, to wszyscy zgadzają się ze sobą co do tego, że związku przypominają jazdę kolejką górską.